Близък до принцеса Даяна проговори: Би ли приела Меган Маркъл?

Бъкингам се тресе след последното интервю на Ричард Кей

https://lifezone.bg/interesno/blizak-do-princesa-dayana-progovori-bi-li-priela-megan-markal/160615 LifeZone.bg
Близък до принцеса Даяна проговори: Би ли приела Меган Маркъл?

Бъкингам се тресе след последното интервю на Ричард Кей

 

В скорошно участие в предаването „Palace Confidential“ на Daily Mail, Ричард Кей — дългогодишен приятел на принцеса Даяна и последният човек, с когото тя е разговаряла преди трагичната си смърт — сподели какво би била нейната реакция към Меган Маркъл.

Според Кей, Даяна би била „заинтригувана и вдъхновена“ от Меган. Той подчерта, че принцесата е била независима и остроумна личност, която би оценила самостоятелността на Меган и ролята ѝ в предоставянето на алтернатива на принц Хари извън кралския живот .​

Кей също така отбеляза, че Даяна е обмисляла да се премести в САЩ и е харесвала по-непринудения подход към знаменитостите там. Въпреки че не е реализирала този план, главно заради желанието си да остане близо до синовете си, Кей вярва, че тя може би би се преместила в Америка по-късно в живота си, когато те са пораснали.

Даяна беше известна с доброто си сърце, съпричастност към хората в нужда и готовност да прегръща различното. Вероятно би проявила съпричастност към Меган, особено по отношение на натиска от медиите и трудностите в кралското семейство.

 Самата Даяна страдаше от липсата на подкрепа и от стриктните правила на кралския двор. Вероятно би разбрала добре Меган и Хари, особено решението им да се отделят от кралските задължения

Принцесата обожаваше синовете си. Много вероятно е да е подкрепила Хари в избора му на съпруга, стига той да е щастлив. Би виждала Меган като част от семейството си и би се стремила да изгради връзка с нея.

Източник: blitz.bg

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.