Често пъти животът след любовта с известен футболист далеч не е толкоз лъскав, както изглежда в началото на връзката. Христина Витанова вече не се радва на такъв лукс, на какъвто, когато живееше с бившия футболист Благой Георгиев – Джизъса, а след това с милионера Лазгин Маджид – той бе последната й сърдечна връзка с богаташ.
Бившата гимнастичка изглежда е оставила зад гърба си не само бляскавото минало, но и навиците на живот в разкош. Брюнетката, която дълго време се радваше на луксозен лайфстайл, беше заснета наскоро да използва далеч по-скромен автомобил – черен джип „Тойота“ С-НR. Само допреди няколко години Христина Витанова шофираше спортно „Порше Панамера“ за доста по-сериозна сума.
Бившата половинка на Благой Георгиев – Джизъса беше уловена от обективите в обикновен столичен квартал. Без лъскава кола, без дизайнерска чанта за десетки хиляди – просто една жена, която отваря вратата на своята Тойота и влиза в панелката. Новата кола, макар и модерна, е съвсем в различна ценова и имиджова категория от предишните й возила. Според запознати финансовото положение на Витанова се е променило значително след развода с Лазгин, който я замени със синоптичката Лора Георгиева. Докато той и новата му половинка се радват на екзотични пътешествия, Христина работи като козметичка в скъпа столична клиника. Тя се труди там от година. Преди това работеше на рецепция в козметично студио, където изкара около година. Христина се пробва и като „Консултант недвижими имоти“, но и там не прокопса дълго.
Допреди 3-4 години брюнетка никога не беше работила, макар тогава да беше прехвърлила 35 лазарника. Едва след раздялата с Лазгин й се наложи да си търси препитание, за да може да изхранва двете си деца, които са плод на любовта и с Благо Джизъса, който не й помага нито финансово, нито с грижи за децата. Независимо от всичко бившата футболна половинка продължава да се старае да изглежда поддържана и в крак с времето.
Източник: Уикенд