Според информация на The Sun, херцогинята на Съсекс Меган Маркъл планира да разшири своето бизнес присъствие, като навлезе в сферата на хотелиерството. Под новия ѝ бранд As Ever се очаква да бъдат създадени хотели, ресторанти и други видове места за настаняване, като част от по-широка стратегия за развитие на луксозен лайфстайл бизнес.
Брандът As Ever бе официално търговски регистриран в началото на 2024 г. и първоначално бе представен като линия от лайфстайл продукти – включително керамика, аромати, продукти за кухнята и дори градински аксесоари. Целта на Меган, според близки до нея източници, е да изгради екологично съобразен и естетически издържан бизнес, който отразява личния ѝ вкус и философия за живот.
Новата посока – хотелиерството – бележи амбициозна крачка в развитието на марката. Според документите, свързани с търговската марка, As Ever може да предлага: услуги по настаняване, включително хотели и бутикови къщи, ресторантски услуги и кетъринг, организиране на частни събития и ритрийти.
Това поставя Меган в пряка конкуренция с други известни личности, които вече имат утвърдено присъствие в луксозната хотелиерска индустрия — включително Робърт Де Ниро и Гуинет Полтроу.
Този нов бизнес ход идва на фона на усилията на Меган и принц Хари да изградят независим живот в Калифорния, след оттеглянето си от кралските задължения през 2020 г. Освен работата по As Ever, двойката е ангажирана с продуцентска дейност чрез Netflix и други медийни проекти.
Източник: Liestyle.bg