Саманта от „Сексът и градът“ се омъжи за четвърти път на интимна церемония в Лондон

Любовна история, започнала в ефир

https://lifezone.bg/tya-i-toy/samanta-ot-seksat-i-gradat-se-omazhi-za-chetvarti-pat-na-intimna-ceremoniya-v-london/179460 LifeZone.bg
Саманта от „Сексът и градът“ се омъжи за четвърти път на интимна церемония в Лондон

Любовна история, започнала в ефир

След повече от две десетилетия извън брака и три неуспешни съюза зад гърба си, звездата от „Сексът и градът“ Ким Катрал отново каза „да“. 69-годишната актриса се омъжи за своя дългогодишен партньор Ръсел Томас на 4 декември по време на малка, изключително интимна церемония в Chelsea Old Town Hall в Лондон.

На събитието присъстваха едва 12 души – най-близките членове на семейството и приятели на двойката, които станаха свидетели на началото на новата им семейна глава.

За своя специален ден Катрал избра изискан костюм на Dior, създаден от дългогодишната ѝ приятелка и стилист Патриша Фийлд. Визията си тя допълни с елегантни ръкавици Cornelia James и шапка от емблематичния дизайнер Philip Treacy – комбинация, достойна за истинска модна икона.

55-годишният звукорежисьор Ръсел Томас също заложи на класически стил, обличайки костюм по поръчка от Richard James.

Ким и Ръсел се срещат през 2016 г., когато актрисата гостува в предаването Woman's Hour по BBC. По-късно той ѝ пише в социалните мрежи – ход, който тя описва като „много модерен и изненадващо лесен“.

Връзката им се развива бързо, а Томас не се колебае да пътува до Ванкувър, за да бъде с нея, въпреки че тогава едва се познават. Двамата откриват силна връзка и остават заедно оттогава.

„Чувствам се много комфортно около него. Той е страхотен и има прекрасно чувство за хумор“, споделя Катрал в интервю през 2020 г.

Източник: lifestyle.bg

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.